اخبار

جلسه کمیته فنی ترافیک حمل و نقل شهرداری الوند برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری الوند, کمیته ترافیک حمل و نقل شهرداری الوند با حضور کارشناسان پلیس راهور, فرمانداری و سازمان حمل و نقل برگزار شد.

کمیته ترافیک و حمل و نقل شهرداری الوند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری الوند, کمیته ترافیک حمل و نقل شهرداری الوند با حضور کارشناسان پلیس راهور, فرمانداری و سازمان حمل و نقل برگزار شد.
در این جلسه که با هدف اتخاذ تمهیدات ترافیکی و اعمال اصلاحات هندسی در جهت کاهش آثار این مشکلات بر حمل و نقل شهری برپا شده بود, کارشناسان مربوطه, نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و با حضور در نواحی مختلف شهر مشکلات و معضلات ترافیکی موجود را مورد بحث و بررسی قرار دادند که نتایج و تصمیمات صورت گرفته در این بازدیدها به شرح ذیل می باشد;

۱_بازدید از کوچه فارابی ۲ حد فاصل چهار راه مدرسه و اتخاذ تصمیم در جهت یک طرفه شدن به سمت خیابان شهدای محراب. این تصمیم با نصب علایم ترافیکی و به منظور کاهش بار ورودی به محدوده چهار راه مدرسه و کاهش امکان تصادفات اجرا می گردد.
٢_بازدید از کوچه ۱۴ خیابان امام حسین(ع). با توجه به درخواست مکرر ساکنین مبنی بر ایجاد ترافیک شدید و ازدحام و امکان بروز تصادف به جهت عرض کم معبر, مقرر شد پلان اجرایی در جهت امکان سنجی تعریض معبر از سوی سازمان مدیریت حمل و نقل تهیه گردد.
٣_بهینه سازی زمین جنب ایستگاه تاکسی نصرت آباد و ایجاد رمپ مناسب به منظور استقرار موقت  تاکسی های خطوط نصرت آباد و حسن آباد. این طرح به منظور کاهش ازدحام و تجمع تاکسی های این خطوط در ساعات پیک ترافیک ظهر و عصر و حل معضل گره ترافیکی در محدوده مذکور اجرا خواهد شد.
۴_تصویب ایجاد مانع سرعت گیر با رعایت استانداردهای مربوطه در تقاطع بلوار جمهوری اسلامی و انتهای خیابان رحیمیان. این طرح به همراه نصب علایم ترافیکی و ایجاد موانع استاندارد ترافیکی و با هدف کاهش ترافیک و مدیریت ورود وسایط نقلیه در ورود به تقاطع با هدف کاهش تصادفات انجام می گردد.
روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری الوند

سه شنبه 17 مهر 1397
06:15:46