اخبار

افتتاحیه کارت شهروندی شهر الوند
کاربردهای کارت شهروندی سامانه جمع آوری خودکار کرایه (AFC)مدیریت ناوگان حمل و نقل درون شهری(AVL)صندوق صدقات الکترونیکپرداخت هزینه پارکومترپرداخت هزینه بازدید از اماکن تاریخی، فرهنگی و موزه هاپرداخت .........
کاربردهای کارت شهروندی سامانه جمع آوری خودکار کرایه (AFC)مدیریت ناوگان حمل و نقل درون شهری(AVL)صندوق صدقات الکترونیکپرداخت هزینه پارکومترپرداخت هزینه بازدید از اماکن تاریخی، فرهنگی و موزه هاپرداخت هزینه اماکن ورزشی پرداخت هزینه پارکینگهای عمومی پرداخت بلیط سینما ها و سالنهای تآترپرداخت بلیط شهر بازی پرداخت هزینه خرید نان از نانوائیهایاستفاده از کارتهای شهروندی انصار بعنوان کارت شتابی و بانکی با امنیت بالا.
فرماندار البرز: کارت شهروندی باید به سرویس مدارس و تاکسی ها تعمیم داده شود

قزوین-ایرنا- فرماندار البرز گفت: کارت شهروندی مورد استفاده در سیستم اتوبوسرانی شهری باید به سرویس مدارس و تاکسی ها نیز تعمیم داده شود.

به گزارش ایرنا، رضا عسگری روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از طرح کارت شهروندی سازمان اتوبوسرانی شهرداری الوند افزود: کارت شهروندی نمادی از دولت الکترونیک است که در آنها خدمات دستگاه ها و نهادها به شیوه نوین، آسان تر و با هزینه کمتر به مردم ارایه می شود.
خدمات الکترونیکی رفاه حال شهروندان را در پی دارد و کار دستگاه ها و نهادها از جمله شهرداری ها را در خدمت رسانی به مردم آسان تر می کند.
وی در ادامه ضمن قدردانی از فعالان حوزه حمل و نقل شهری، گفت: اعتماد مردم به رانندگان حمل و نقل عمومی بزرگترین سرمایه این قشر به شمار می رود.
فرماندار البرز با بیان اینکه با راه اندازی طرح کارت شهروندی استفاده از پول به شکل فیزیکی برای پرداخت کرایه کمرنگ می شود، اظهار کرد: اجرای این طرح ضمن ارتقای رفاه حال شهروندان الوندی در بلند مدت در کاهش هزینه های عمومی موثر و مفید واقع خواهد شد.
در این آیین، سیستم الکترونیکی کارت شهروندی که با پنج میلیارد ریال اعتبار با همکاری و مشارکت ناوگان حمل نقل شهرستان البرز و شهرداری الوند و سرپرستی بانک انصاراستان قزوین برروی 50دستگاه اتوبوس فعال درسطح شهرستان مستقر شده به بهره برداری رسید.چهارشنبه 8 آذر 1396
09:55:07